Regionális teqball kupa B liga

2019.09.14-én 14 párossal vette kezdetét az első B ligás versenyünk Balassagyarmaton. A párosok az ország különböző pontjairól érkeztek, többek között Budapestről, Tokajról, Érsekvadkertről, és akadtak olyanok is, akik a Dunántúlról.

Az eseményt az Agroméra Teqball Academy játékos-edzője, Varga Balázs, valamint egyesületünk játékos-edzője, Bányik Csaba nyitotta meg, akik köszöntötték a jelenlévőket, kiemelve egyesületünk elnökét, id. Gattyán Györgyöt és feleségét.

A 4 asztalos tornán 4 csoportba voltak osztva a párosok, 2 db 4-es, illetve 2 db 3-as csoportba.

A Phoenix párosai közül Rádli József – Lepsényi Boglárka az A csapatba került, míg Murvai Kristóf – Horváth Márton a C, Port Balázs – Korcsogh János pedig a D csoportba.

Bajor Gábor Szil Balázzsal, egy tapasztalt szegedi játékossal állt össze. Kiemelnénk Imreh Balázst is, aki az első teqball világbajnokságon ezüst érmet szerzett párosban, szintén nevezett erre a tornára és a negyedik helyen végzett.

A csoportból sikeresen, csoportelsőként továbbjutó Murvai – Horváth páros az Agroméra játékosaival, Varga – Taskó párossal mérte össze a tudását, Bajor – Szil páros pedig a Szegedi – Domokos kettőssel találkozott. Sajnos Lepsényi – Rádli, és Korcsogh – Port párosnak nem sikerült jól a csoportkör, ők alsó ágon folytatták a küzdelmeket. Előbbi Phoenixes páros magabiztosan nyerte meg a mérkőzést, de Murvaiék sem tétlenkedtek, és parádés küzdelemben bejutottak az elődöntőbe.

Bajor – Szil kettős az Imreh – Bagó párost maga mögött hagyva (2-0) besétált a döntőbe, ahova a szintén magabiztosan, 2-0-ás szettarányban diadalmaskodó Murvai – Horváth páros került. Így a bronzmérkőzést az Imreh – Bagó, Mezőfi – Kiss fonyódi párossal mérte össze a tudását, ahol a fonyódiak kerekedtek felül.

A döntő büszkeséggel töltött el bennünket, hiszen a négy játékosból, hárman a mi egyesületünkben nevelkednek. Az igen izgalmas döntőt 2-0-ra a Murvai – Horváth páros nyerte meg magabiztosan, míg a második helynek a Szil – Bajor kettős örülhetett.

Köszönjük a támogatást és segítséget mind a bíróknak, a hostess lányoknak, szervezőknek és az Agroméra Teqball Academynek, valamint nem utolsó sorban egyesületünk elnökének, Gattyán Gyuri bácsinak!

Gratulálunk a győzteseknek, legközelebbi versenyen viszont látjuk egymást!

Hajrá Phoenix!

Megosztás itt: facebook
Megosztás itt: google
Megosztás itt: twitter
Megosztás itt: linkedin
Megosztás itt: whatsapp
Megosztás itt: email

Elérhetőségeink

Közelgő események

február

március 2023

április
MO
TU
WE
TH
FR
SA
SU
27
28
1
2
3
4
5
Events for március

1

No Events
Events for március

2

No Events
Events for március

3

No Events
Events for március

4

No Events
Events for március

5

No Events
6
7
8
9
10
11
12
Events for március

6

No Events
Events for március

7

No Events
Events for március

8

No Events
Events for március

9

No Events
Events for március

10

No Events
Events for március

11

No Events
Events for március

12

No Events
13
14
15
16
17
18
19
Events for március

13

No Events
Events for március

14

No Events
Events for március

15

No Events
Events for március

16

No Events
Events for március

17

No Events
Events for március

18

No Events
Events for március

19

No Events
20
21
22
23
24
25
26
Events for március

20

No Events
Events for március

21

No Events
Events for március

22

No Events
Events for március

23

No Events
Events for március

24

No Events
Events for március

25

No Events
Events for március

26

No Events
27
28
29
30
31
1
2
Events for március

27

No Events
Events for március

28

No Events
Events for március

29

No Events
Events for március

30

No Events
Events for március

31

No Events

Facebook oldalunk